opencart N11 api entegasyonu, gittigidiyor api entegasyonu, hepsiburada api entegrasyonu

OPENCART PAZARYERİ ENTEGRASYONLARI

1 KERE ÖDE ÖMÜR BOYU KULLAN

N11, Gittigidiyor ve Hepsiburada Mağazalarınızı Opencart Yönetim Panelinizden Kontrol Edin, Anında Tüm Ürünlerinizi Pazaryerlerine Ekleyin, Stok Güncelleyin, Siparişleri Sevk Edip, Ürün Sorularını Yanıtlayın.

Telefon: 0542 713 11 13

Kolay Yönetim

Tüm mağazalarınızı tek ekranda kolayca yönetirsiniz.

Hızlı Listeleme

Ürünleriniz sanal mağazalarınızda otomatik olarak listelenir.

Otomatik Güncelleme

Planlı ve anlık, stok ve fiyat güncellemeleri yapabilirsiniz. Cron Job ile Otomatik Güncelleme yapabilirsiniz.

Mesajlaşma Sistemi

Müşterilerinizin mesajlarını görüp cevaplandırabilirsiniz.

Sipariş Kargolama

Pazaryerlerinden gelen siparişleri kolayca korgolayabilirsiniz.

Kategori Eşleştirme

Ortalama 2 iş günü içinde tam modul ve entegrasyon kurulumları yapılır, mağazanız satışa hazır hale getirilir.

Hızlı Kurulum

Planlı ve anlık, stok ve fiyat güncellemeleri yapabilirsiniz. Cron Job ile Otomatik Güncelleme yapabilirsiniz.

Kar Marjı/İskonto

Ürünlerinizi Pazaryerlerine gönderirken, ürüne markaya yada kategoriye özel fiyat artışı yada iskonto yapabilirsiniz.

E-TİCARET HIZINIZI ARTTIRIN

Pazaryeri Entegrasyonlarımız ile Satışlarınız Artsın, N11, Gittigidiyori Hepsiburada'da yer alan tüm ürünlerinizi e-ticaret siteniz ile eşleştirelim. Siparişleriniz anlık olarak tüm detaylarıyla Opencart E-ticaret sitenizine gelsin faturalarınızı topluca kesin. Tek tek platformlarda dolaşıp siparişlerinizi takip etmek için uğraşmayın. Tüm stoklar otomatik olarak güncellensin. Bir platformdan ürününüz satıldığında diğer platformlarda ki stok anında değişsin. İsterseniz kendi ürünlerinizin dışında tedarikçilerinizin Xml lerini de Opencart sitenize tanımlayalım, istediğiniz kar marjlarıyla ürünler yayınlansın. Hatta dilerseniz siz tedarikçi olarak farklı satıcılara ürünlerinizi Xml ile verin.SİZE VE İŞİNİZE DEĞER VERİYORUZ

Opencart.gen.tr olarak Sadece satın alırken değil, her zaman yanınızdayız. 2007 den bugüne altından kalkamayacağımız hiç bir işi yaparız diyerek kabul etmedik. Çalışmaya başladığımız andan itibaren sizin işinizi kendi işimiz olarak kabul ediyor ve ona göre hareket ediyoruz. Özellikle Entegrasyon konusunda kaliteli hizmet için hergün geliştirmeler yapmaktayız. Mevcut pazaryeri entegrasyonlarımızı sitenize yada sektörünüze uygun hale getiriyoruz. Tüm modül ve eklentilerimiz iade garantilidir.

Önce Kuralım - Beğenirseniz Ödeme Yapın

Ön Ödeme, yarısı peşin yarısı iş bitince yok! Hiç bir ön ödeme almadan kurulum yapıyoruz!

Entegrasyonumuza ve verdiğimiz hizmete o kadar güveniyoruz ki, Sizden hiç bir ön ödeme talep etmeden entegrasyonu sitenize kuruyoruz, Siz  entegrasyonu tüm özellikleri ile kullanabildiğinizden emin olduktan sonra sizden ödeme talep ediyoruz.

Canlı demo ve detaylar için Tel & WhatsApp: 0542 713 11 13 (Ali YILDIRIM)


"

OPENCART PAZARYERİ ENTEGRASYONLARI GENEL ÖZELLİKLERİ

Ömür Boyu Lisans

Her ay / yıl yenilenen ücret yok, bir kere satın al ömür boyu kullan. Kazancın cebinde kalsın
Güncelleme Desteği

Pazaryeri entegrasyonlarında yapılan güncellemeleri Entegrasyonlarımızda yer alan otomatik güncelleme özeğilliği ile anında kendi sitenizde güncelleyin .

7/24 Yazılım Deseği

Pazaryeri Entegrasyonlarının kullanımı ile ilgili tüm sorularınız için 7/24 Telefon, whatsApp ve email ile iletişim desteği.

Responsive Tasarım

Opencart Admin paneline uygun bootstrap tasarımla hazırlanan entegrasyon arayüzü kollay kullanım ve her ekran görünümüne cevap veren responsive tasarım.

Xml Entegrasyon Desteği

Her Türlü xml yapısı ile uyumlu çalışan xml tedarikçi entegrasyonu ile tedarikçilerinizden aldığınız xmlleri anında sisteme okutum, Xmldeki tüm ürünleri sitenize kolayca ekleyin/güncelleyin.Geniş Dökümantasyon

Entegrasyonların kullanımı ile ilgili hazırlamış olduğumuz yazılı ve görsel yüzlerce döküman ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabileceksiniz.

NASIL ÇALIŞIR ?

Pazaryeri Entegrasyonumuz Opencartın Tüm sürümlerine uyumludur, Entegrasyon hizmeti satın alındıktan sonra Opencart E-ticaret sitenize ftp üzerinden bağlanıp 1 gün içerisinde kurulumu tamamlıyoruz, varsa pazaryerlerine daha önceden eklemiş olduğunuz ürünleri sitenize aktarıyoruz, eşleştirme işlemi tamamlandıktan sonra modülün kullanımı ile ilgili dilerseniz online eğitim veriyoruz.

Entegrasyon Kullanıcıları

Opencart Pazaryeri Entegrasyonumuzu kullanan bir çok opencart altyapılı e-icaret sitesi hem zamandan tasarruf etti hemde kazançlarını arttırdı.

Referaslarımız
1249
MAĞAZA

Opencart Pazaryeri Entegrasyonu yaptığımız site sayısı.

823.654
ÜRÜN SİPARİŞİ

Entegrasyon Maksimum 12 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

633.090
ÜRÜN LİSTELEME

Mağazanızdaki Tüm ürünler Tek Tıkla Pazaryerlerinde.

OPENCART MAĞAZANIZ VARSA

Halihazırda Kurulu ve satış yapmaya hazır yada satış yapmakta olduğunuz opencart mağazanıza seçtiğiniz pazar yeri entegrasyonlarımızı kurabiliriz. Maksimum 2 iş günü içerisinde kurulumu tamamlayıp opencart mağazanızı seçtiğiniz pazar yerleri ile tam entegre hale getiriyoruz. Dilerseniz pazaryerlerinde daha önceden satış yapmakta olduğunuz ürünlerin eşleştirmesinide ücretsiz olarak yapıyoruz.

OPENCART MAĞAZANIZ YOKSA

Pazaryerlerinde satış yapıyor, yada satış yapmak istiyorsanız, pazaryeri entegrasyonlu son sürüm opencart sitenizi sizin için kurup satışa hazır hale getirebiliriz. Esnek xml yükleyici modülümüz ile dilediğiniz kadar tedarikçinin xml'ini sisteme tanımlayarak otomatik olarak ürünlerin satışa çıkarılması ve güncellenmesini yapabilirsiniz, Zamanlamış görev (cron job) tanımlayarak hem tedarikçinizden gelen ürünleri günceller hemde otomatik olarak pazaryerlerindeki ürünlerinizin fiyatlarını ve stoklarını güncelleyebilirsiniz.

icon

1 Satın Al

Kredi Kartınla yada Havale/Eft ile Entegrasyon paketlerinden birini satın al.

icon

2 FTP ve Site

Opencart e-ticaret sitene entegrasyonları kurabilmemiz için ftp ve site admin bilgilerini gönder .

icon

3 Api Tanımla

Pazaryerlerinden Satıcı hesabına tanımlanmış api bilgilerini entegrasyona gir.

icon

4 Satışa Başla

Ürünlerin tek tıkla pazaryerlerinde satışa çıksın.

PAKET FİYATLARI

Pazaryeri Entegrasyonları Aylık/Yıllık Abonelikler gibi sürekli ödeme almak yerine,
1 kere öde ömür boyu kullan şeklindedir.

TEKLİ PAKET

750 TL

ÖMÜR BOYU LİSANS

Hepsiburada, N11, Gittigidiyor Pazaryeri Entegrasyonlarından Seçtiğiniz 1 Entegrasyon

İKİLİ PAKET

1299 TL

ÖMÜR BOYU LİSANS

Hepsiburada, N11, Gittigidiyor Pazaryeri Entegrasyonlarından Seçtiğiniz 2 Entegrasyon

BİZE ULAŞIN

Telefon:
0542 713 11 13
EMAIL:

destek@opencart.gen.tr

Telefon:
0542 713 11 13
Adres:

Mir Eğitim ve Yazılım
Mürselpaşa Bulvarı, 1265 sk. No:10 D:6, 35340 İzmir/Türkiye

BİZ KİMİZ ?

Mir Eğitim ve Yazılım ekibi olarak, 2005 Yılından bugüne yazılım sektöründe bir çok alanda geliştirdiğimiz yazılımlara her geçen gün yenisi ekliyoruz. Gelişen yazılım teknolojisini yakından takip eden ve yazılım işinden büyük keyif alan mükemmel bir kadroya sahibiz. E-ticaret firmalarının büyük bir kısmının tercih ettiği açık kaynak kodlu Opencart E-ticaret sistemi için 2010 yılından beri kurumsal düzeyde destek veriyor ve bir çok alanda modül ve entegrasyon geliştiriyoruz. Alanında uzman sadece php developerlardan oluşan 5 kişilik deneyimli kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmet vermek için mesai harcıyoruz. Biz bu işi ve sizlere destek olmayı seviyoruz.