OPENCART PAZARYERİ ENTEGRASYONLARI

1 KERE ÖDE ÖMÜR BOYU KULLAN

Entegrasyon Firmalarına Sürekli Ödeme Yapmaktan sıkıldınız mı?

Telefon: 0555 043 45 30

ÜCRETSİZ DENE

Kolay Yönetim

Tüm mağazalarınızı tek ekranda kolayca yönetirsiniz.

Hızlı Listeleme

Ürünlerinizi Pazaryerlerinde tek tek yada toplu olarak kolayca listeleyebilirsiniz.

Otomatik Güncelleme

Planlı ve anlık, stok ve fiyat güncellemeleri yapabilirsiniz. Cron Job Linki ile Otomatik Güncelleme yapabilirsiniz.

Mesajlaşma Sistemi

Müşterilerinizin mesajlarını görüp cevaplandırabilirsiniz.

Sipariş Kargolama

Pazaryerlerinden gelen siparişleri kolayca onaylayabilir, reddebilir ve kargolayabilirsiniz.

Kategori Eşleştirme

Kategori eşleştirme panelinden mağanızda kategoriler ile pazaryerindeki kategori eşleştirebilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Entegrasyoları satın aldığınız gün anında kurulum yapılır, Test süreçleri tamamlanıp aynı gün içerisinde kullanıma hazır hale getirilir.

Kar Marjı/İskonto

Ürünlerinizi Pazaryerlerine gönderirken, ürüne markaya yada kategoriye özel fiyat artışı yada iskonto yapabilirsiniz.

E-TİCARET HIZINIZI ARTTIRIN

Pazar yerlerindeki ürünlerinizi tek bir merkezden yönetin, E-Ticaret sitenizdeki ürünlerinizi hızlıca pazaryerlerine gönderin, Anlık stok ve fiyat değişimlerini otomatik olarak güncelleyin. Pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi Opencart panelinizden kontrol edin, Siparişlerizi, onaylama işleminden, kargolamaya kadar tüm işlemleri opencart entegrasyon paneliniz üzerinden gerçekleştirin. ÜCRETSİZ DENE

"

OPENCART PAZARYERİ ENTEGRASYONLARI GENEL ÖZELLİKLERİ

Ömür Boyu Lisans

Her ay / yıl yenilenen ücret yok, bir kere satın al ömür boyu kullan. Kazancın cebinde kalsın


Güncelleme Desteği

Pazaryeri entegrasyonlarında yapılan güncellemeleri Entegrasyonlarımızda yer alan otomatik güncelleme özeğilliği ile anında kendi sitenizde güncelleyin .

7/24 Yazılım Deseği

Pazaryeri Entegrasyonlarının kullanımı ile ilgili tüm sorularınız için 7/24 Telefon, whatsApp ve email ile iletişim desteği.

Responsive Tasarım

Opencart Admin paneline uygun bootstrap tasarımla hazırlanan entegrasyon arayüzü kollay kullanım ve her ekran görünümüne cevap veren responsive tasarım.

Xml Entegrasyon Desteği

Her Türlü xml yapısı ile uyumlu çalışan xml tedarikçi entegrasyonu ile tedarikçilerinizden aldığınız xmlleri anında sisteme okutum, Xmldeki tüm ürünleri sitenize kolayca ekleyin/güncelleyin.

Geniş Dökümantasyon

Entegrasyonların kullanımı ile ilgili hazırlamış olduğumuz yazılı ve görsel yüzlerce döküman ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabileceksiniz.

NASIL ÇALIŞIR ?

Pazaryeri Entegrasyonumuz Opencartın Tüm sürümlerine uyumludur, Entegrasyon hizmeti satın alındıktan sonra Opencart E-ticaret sitenize ftp üzerinden bağlanıp 1 gün içerisinde kurulumu tamamlıyoruz, varsa pazaryerlerine daha önceden eklemiş olduğunuz ürünleri sitenize aktarıyoruz, eşleştirme işlemi tamamlandıktan sonra modülün kullanımı ile ilgili dilerseniz online eğitim veriyoruz.

ÜCRETSİZ DENE

Entegrasyon Kullanıcıları

Opencart Pazaryeri Entegrasyonumuzu kullanan bir çok opencart altyapılı e-icaret sitesi hem zamandan tasarruf etti hemde kazançlarını arttırdı.

3249
MAĞAZA

Opencart Pazaryeri Entegrasyonu yaptığımız site sayısı.

2823.654
ÜRÜN SİPARİŞİ

Entegrasyon Maksimum 12 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

1633.090
ÜRÜN LİSTELEME

Mağazanızdaki Tüm ürünler Tek Tıkla Pazaryerlerinde.

OPENCART MAĞAZANIZ VARSA

Halihazırda Kurulu ve satış yapmaya hazır yada satış yapmakta olduğunuz opencart mağazanıza seçtiğiniz pazar yeri entegrasyonlarımızı kurabiliriz. Maksimum 2 iş günü içerisinde kurulumu tamamlayıp opencart mağazanızı seçtiğiniz pazar yerleri ile tam entegre hale getiriyoruz. Dilerseniz pazaryerlerinde daha önceden satış yapmakta olduğunuz ürünlerin eşleştirmesinide ücretsiz olarak yapıyoruz.

OPENCART MAĞAZANIZ YOKSA

Pazaryerlerinde satış yapıyor, yada satış yapmak istiyorsanız, pazaryeri entegrasyonlu son sürüm opencart sitenizi sizin için kurup satışa hazır hale getirebiliriz. Esnek xml yükleyici modülümüz ile dilediğiniz kadar tedarikçinin xml'ini sisteme tanımlayarak otomatik olarak ürünlerin satışa çıkarılması ve güncellenmesini yapabilirsiniz, Zamanlamış görev (cron job) tanımlayarak hem tedarikçinizden gelen ürünleri günceller hemde otomatik olarak pazaryerlerindeki ürünlerinizin fiyatlarını ve stoklarını güncelleyebilirsiniz.

PAKET FİYATLARI

Pazaryeri Entegrasyonları Aylık/Yıllık Abonelikler gibi sürekli ödeme almak yerine,
1 kere öde ömür boyu kullan şeklindedir.

ÜCRETSİZ DENE

TEKLİ PAKET

750 TL

ÖMÜR BOYU LİSANS

1 Entegrasyon

2'li PAKET

1350 TL

ÖMÜR BOYU LİSANS

2 Entegrasyon

3'li PAKET

1750 TL

ÖMÜR BOYU LİSANS

3 Entegrasyon

4'lü PAKET

2250 TL

ÖMÜR BOYU LİSANS

4 Entegrasyon

BİZE ULAŞIN

Telefon:
0555 043 45 30
EMAIL:

destek@opencart.gen.tr

Adres:

Mir Eğitim ve Yazılım
Mürselpaşa Bulvarı, 1265 sk. No:10 D:6, 35340 İzmir/Türkiye

BİZ KİMİZ ?

Mir Yazılım ekibi olarak, 15 Yıldır yazılım sektöründe bir çok alanda geliştirdiğimiz yazılımlara her geçen gün yenisi ekliyoruz. Gelişen yazılım teknolojisini yakından takip eden ve yazılım işinden büyük keyif alan mükemmel bir kadroya sahibiz. E-ticaret firmalarının büyük bir kısmının tercih ettiği açık kaynak kodlu Opencart E-ticaret sistemi için 2010 yılından beri kurumsal düzeyde destek veriyor ve bir çok alanda modül ve entegrasyon geliştiriyoruz. Alanında uzman sadece yazılım ve tasarımcılardan oluşan deneyimli kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmet vermek için aralıksız çalışıyoruz.